Vyberte stránku

Přesvědčili mě o tom sami lidé během koronavirové krize. Drželi při sobě, pomáhali si, byli odpovědní jeden k druhému. Byli to oni, kdo krizi překonali. O obyčejné lidi se nikdo nestaral. Pomohli si sami. Znám stovky lidí, neznám nikoho, o kterého by se zajímali politici… a už vůbec ne senátoři.

Chci, aby v senátu bylo měřítkem jediné kritérium – jak mé rozhodnutí a činy pomohu lidem, jak jim usnadní život, jak se projeví v bytí lidí nevolených a nevyvolených. Stranické přetahování a šermování vlastním egem od řečnického pultu mi vždy byly cizí a odporné.

Jsem optimista. Věřím v lepší svět, pro který stojí za to něco udělat. Věřím, že naše zem může být uznávanou a hrdou zemí, plnou slušných, sebevědomých, vzdělaných a pracovitých lidí. Tomu se nedá pomoci svalnatými gesty, nýbrž jen trpělivou a praktickou prací a hlavně znalostí toho, co potřebují lidé, kteří mě zvolili.

Virová krize ukázala, že náš obrovský potenciál nesmí být promarněn ani na úkor těch, kteří pracovat nechtějí, ani na úkor těch, kterým jsou normální lidé dobří jen pár dnů před volbami.

V politice mě zajímají hlavně praktické věci, které pomohou lidem z mého obvodu. Chci, aby byly dotaženy věci, které jsme pro Kladno a okolí v ANO začali, aby už nikdy nebyl z kladenských silnic tankodrom, aby do Kladna konečně vedla rychlodráha, aby Kladeňáci měli dost pitné vody, aby se tu udržel a dál rozvíjel sport…

Souhlasila jsem s kandidaturou za ANO 2011, protože se jeho politika nejméně odchýlila od lidí. Jeho politika je praktická, akční a srozumitelná. Jako ekonomka věřím, že prosperita je možná, ale jen s politikou čestnou, otevřenou a poctivou a hlavně pro lidi.